Strona głównaAparaty bezlusterkoweAparat cyfrowy Nikon Z5 + obiektyw NIKKOR Z 24-70mm f/4 S
Kontakty
Stabilizator Zhiyun Crane 3S
Szybki podgląd
3 254,20 zł
Aparat cyfrowy Sony A9 III body Czarny (ILCE-9M3)
Szybki podgląd
31 887,26 zł
Aparat cyfrowy Nikon Z5 + obiektyw NIKKOR Z 24-200 F/4-6.3 VR
Szybki podgląd
8 449,93 zł
Aparat cyfrowy Olympus TOUGH TG-7 Czerwony
Szybki podgląd
2 573,78 zł
Aparat cyfrowy Olympus TOUGH TG-7 Czarny
Szybki podgląd
2 359,93 zł
Lustrzanka Canon EOS 6D Mark II body
Szybki podgląd
5 437,22 zł
Obiektyw Sony FE 70-200 mm f/4 G OSS II (SEL70200G2 ) + filtr UV
Szybki podgląd
8 456,25 zł 7 949,99 zł
Obiektyw Sony E 11mm f/1.8 (SEL11F18)
Szybki podgląd
2 570,70 zł
Aparat cyfrowy Canon EOS R7 Body
Szybki podgląd
5 928,99 zł
Aparat cyfrowy Canon EOS R3 Body + Sandisk 128GB
Szybki podgląd
21 806,98 zł
Obiektyw Canon RF 135mm f/1.8 L IS USM + filtr UV
Szybki podgląd
9 487,77 zł
Obiektyw Sony FE 85mm f/1.4 GM (SEL85F14GM) + Filtr UV
Szybki podgląd
6 656,76 zł
Obiektyw Sony FE 70-200 mm f/4 G OSS II (SEL70200G2 ) + filtr UV
Szybki podgląd
8 456,25 zł 7 949,99 zł
Obiektyw Canon EF 50mm f/1.4 USM
Szybki podgląd
1 370,65 zł
Lustrzanka Nikon D6 body + Dodatkowy akumulator EN-EL18C
Szybki podgląd
32 287,65 zł 32 097,89 zł
Aparat cyfrowy FujiFilm X-H2S Body+ Sandisk 128GB
Szybki podgląd
11 050,71 zł 10 799,59 zł

Aparat cyfrowy Nikon Z5 + obiektyw NIKKOR Z 24-70mm f/4 S

7 783,58 zł
Producent: Aparaty Nikon
Kod: SNT01AP26066
EAN: 4960759907349
Wysyłka:3 dni
Produkt dostępny (1 sztuka)
Waga:0.68 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:

APARAT NIKON Z5 + NIKKOR Z 24-70mm f/4 S

Twoja kreatywna podróż z pełnoklatkową matrycą zaczyna się właśnie tutaj. Przekrocz granicę własnej wyobraźni wraz z Nikonem Z5. Wykorzystuje on unikatowe mocowanie Nikon Z, pozwalając na uwolnienie pełni potencjału bezlusterkowca. Kompaktowa konstrukcja skrywa potężne możliwości, łącząc w sobie prostotę funkcjonalności i wyrafinowane rozwiązania technologiczne. Niezależnie od Twojego poziomu fotograficznych i filmowych umiejętności Nikon Z5 zapewni Ci perfekcyjne, szczegółowe obrazy, doskonały system AF i pozostałe narzędzia, które potrzebujesz, aby zrealizować nawet swoje najśmielsze pomysły. 

Potęga matrycy pełnoklatkowej

Nikon Z5 oferuje pełnoklatkową matrycę, która ponad 50% większy obszar obrazu niż sensory ze współczynnikiem przycięcia. Pełnoklatkowa matryca CMOS zaimplementowana w modelu Z5 oferuje rozdzielczość 24,3 MP i zapewnia niezwykle szczegółowe obrazy. Umożliwia rejestrowanie filmów w jakości 4K UHD. Dodatkowo taki czujnik gwarantuje bardzo małą, plastyczną głębię ostrości i wolne od szumów zdjęcia przy małej ilości światła. 

Super moc 

Nikon Z5 został wyposażony w super szybki, wszechstronny system przetwarzania obrazu EXPEED 6. Ten procesor obrazu stanowi sekret rewelacyjnej jakości zdjęć i filmów, które dostarcza Nikon Z5. Układ ten odpowiada także za precyzyjną i szybką pracę autofokus, niskie zaszumienie przy małej ilości światła, pełną kontrolę zniekształceń, klarowność obrazu, doskonałą reprodukcję kolorów i wiele innych cech multimediów dostarczanych przez tego bezlusterkowca. 

Stabilność

Ostrość obrazu rozpoczyna się od stabilności i pewności. Aby to zagwarantować Nikon Z5 zapewnia jeden z najlepszych dostępnych w aparacie systemów stabilizacji obrazu. Obiektywy Nikkor Z aktywują 5-osiową stabilizację obrazu VR, która może stabilizować obrazu w zakresie do 5 stopni EV. Co więcej działa ona w 5 płaszczyznach - odchylenie, przechylenie, pochylenie oraz X i Y. Nawet jeśli korzystasz z obiektywu Nikkor z mocowaniem F wciąż możesz zaupeniwć sobie stabilne obrazy. W takiej sytuacji aktywowana jest 3-stopniowa stabilizacja, która i tak zaskoczy Cię swoją efektywnością.

W mgnieniu oka

Zatrzymaj czas dzięki czasom otwarcia migawki wynoszącym zaledwie 1/8000 s. To wystarczająco krótko, aby uchwycić chwile niewidoczne gołym okiem.Takie wartości migawki mogą być także przydatne podczas fotografowania z szeroko otwartą przysłoną przy dużej ilości światła (np. w samo południe). 

Nikon Z5 pozwala także na efektywne fotografowanie przy małej ilości dostępnego światła. Skorzystaj z czułości ISO dochodzących nawet do 51 200. Przy wsparciu pełnoklatkowej matrycy i procesora EXPEED 6 obrazy te będą wciąż cechowały się znakomitą jakością. Dzięki temu możesz fotografować niemal w absolutnych ciemnościach. 

 Oczy mówią wszystko

Nikon Z5 pozwala wykorzystać system AF oparty o detekcję oczu. System odnajduje oczy zarówno ludzi, jak i zwierząt i pozwala w każdych warunkach stworzyć perfekcyjne portrety. AF śledzi oczy nawet wtedy, gdy modele się poruszają. Dodatkowo sensor Z5 jest niemal całkowicie zakryty polami AF. Dokładnie oferuje ich 273. Oznacza to, że gdziekolwiek znajdzie się obiekt, który chcesz odwzorować jako ostry, z pewnością będziesz mógł go z łatwością wybrać za pomocą pojedynczego pola AF. 

Bądź zawsze pewny swego

Nikon Z5 posiada podwójny slot kart pamięci SD UHS-II. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie utracisz bezcennych danych. Możesz na nich zapisywać dane aż do przepełnienia pierwszej karty i kontynuować na następnej, zapewniając sobie tym samym podwójną ilość miejsca na zdjęcia i filmy. Dodatkowo możesz skorzystać z trybu dublowania plików, tak aby zapewnić sobie kopię zapasową w przypadku gdyby któraś z kart uległa awarii. Istnieje także opcja zapisywania plików RAW na jednej z kart a JPG na drugiej, tak aby natychmiast mieć dostęp do prevek, a po powrocie móc skorzystać z wszystkich danych z matrycy. 

Miej podgląd na wszystko

Nikon Z5 zapewnia idealny podgląd obrazu dzięki wizjerowi elektronicznemu. Uaktywnia się wtedy, gdy przyłożysz do niego oko. Oferuje pozbawiony odblasków obraz, który cechuje się znakomitą ostrością, rozdzielczością i responsywnością. Możesz w nim podejrzeć jak będzie wyglądał Twój obraz. Wizjer daje podgląd na ustawienia ISO, ekspozycję, balans bieli a także ustawienia Picture Control. 

Nie tylko fotografia - znakomity sprzęt dla filmowców

Nikon Z5 powstał nie tylko z myślą o fotografach, ale również w celu zaspokojenia potrzeb filmowców. Aparat umożliwia nagrywanie filmów w jakości 4K UHD 30p i 1080 60p. Wykorzystuje przy tym 231-punktowy system AF z detekcją fazy i optyczną stabilizację obrazu VR wspartą elektroniczną redukcją drgań. To sprawia, że możesz nagrywać płynne wideo z ręki bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów. Nikon Z5 posiada też zaawansowane opcje wideo takie jak np. Focus Peaking. Co więcej możesz także wykonywać zdjęcia w trakcie filmowania. 

Bagnet Nikon Z

Nikon Z5 wykorzystuje świetnie przyjęte mocowanie Nikon Z, które gwarantuje dostęp do niezwykle wydajnych obiektywów. Co więcej to mocowanie umożliwia wykorzystanie pełni potencjału bezlusterkowca, tak aby wycisnąć jak najwięcej z każdego fotonu. Jednocześnie Nikon Z5 jest kompatybilny z adapterem FTZ, który pozwala na stosowanie go z klasycznymi obiektywami z mocowaniem Nikon F. To oznacza, że możesz sięgać nie tylko po najnowocześniejsze, przełomowe obiektywy, ale również kultowe konstrukcje, które zapewniają niepowtarzalną plastykę obrazu. 

NIKKOR Z 24-70MM F/4 S

Znajdź idealną perspektywę i zachowaj odpowiedni punkt widzenia. Kompaktowy obiektyw Nikkor Z 24-70 mm f/4 S zapewnia doskonały obraz w pełnoklatkowych aparatach Nikon Z. Niezależnie od tego czy zamierzasz fotografować czy filmować, ten obiektyw zagwarantuje Ci uchwycenie każdego szczegółu w całym obszarze obrazu.

Wszechstronność serii Z

Jeżeli chcesz móc odnaleźć się w każdej sytuacji, obiektyw zmiennoogniskowy Nikkor Z 24-70 mm ze stałym światłem f/4 będzie doskonałym rozwiązaniem. Możesz nim rejestrować zarówno słabo oświetlone sceny, jak i szybką akcję. Uzyska więcej szczegółów, głębi i kolorów w każdym zdjęciu oraz filmie, które rejestrujesz.

Podejdź bliżej

Minimalny dystans ostrzenia wynoszący zaledwie 30 cm w całym zakresie zoomu pozwala na przejęcie pełnej kontroli nad kadrem. Pływające soczewki zapewnią perfekcyjną ostrość nawet w trakcie fotografowania z bliska.

Bądź precyzyjny

Stała przysłona f/4 w całym zakresie ogniskowych zapewnia świetne działanie przy małej ilości światła i stałą ekspozycję. Osiągnij pożądane rezultaty bez konieczności ustawiania ekstremalnych wartości czułości ISO. Obiektyw wykorzystuje elektromagnetyczną przysłonę, która zwiększa precyzję w trakcie wykonywania szybkich zdjęć seryjnych.

Wyjątkowa rozdzielczość obiektywu NikkorZ 24-70mm f/4 S umożliwia wierne odwzorowanie każdego elementu sceny. Jasność obrazu jest zachowywana na całej powierzchni kadru, za co odpowiada efektywna kontrola spadku ilości światła przy krawędziach. Dzięki temu otrzymujesz ostre obrazy, wzbogacone o żywe kolory i głęboki kontrast. 

Nikkor Z 24-70mm f/4 S wykorzystuje ostry, bezgłośny i precyzyjny system wielokrotnego ustawiania ostrości i wiele silników AF. Dzięki temu ustawiają i utrzymują ostrość dokładnie tam, gdzie chcesz. Całość odbywa się bezgłośnie i płynnie, wykorzystując silnik krokowy, co pozwala na zastosowanie obiektywu także podczas filmowania. Podobnie dyskretnie odbywa się zmiana ogniskowej.

Zaawansowana konstrukcja

Opracowane przez firmę Nikon powłoki przeciwodblaskowe ARNEO i nanokrystaliczne ograniczają powstawanie flar i refleksów, umożliwiając uzyskanie znakomitych efektów, nawet pracując pod światło. Obiektyw doskonale sprawdzi się również w trakcie fotografowania w miejscach oświetlonych wieloma źródłami światła, wśród których znajdują się te padające bezpośrednio na przednią soczewkę.

Ograniczenie aberracji komatycznej umożliwia wierne odwzorowanie punktowych źródeł światła, takich jak np. latarnie uliczne, które rzeczywiście na zdjęciach wyglądają jak punkty. O wyjątkową kolorystykę dbają soczewki asferyczne w tym ze szkła ED. Ponadto zapewniają wysoki kontrast fotografii. Obiektyw doskonale komunikuje się z aparatem Z, umożliwiając świetną kompensację dystorsji w całym zakresie ogniskowych. Ciesz się doskonałą ostrością i liniami, które pozostaną proste.

Szerokie horyzonty

Aparaty Nikon Z posiadają mocowanie o bardzo dużej średnicy, co pozwala na uchwycenie większej ilości światła przez matrycę. Dodatkowo aparat oferuje bardzo mała odległość między mocowaniem a pełnoklatkowym sensorem, co jeszcze bardziej minimalizuje straty światła. Rezultatem tego rozwiązania jest znakomita ostrość od krawędzi do krawędzi obrazu w całym zakresie ogniskowych.

System wielokrotnego ogniskowania gwarantuje działanie systemu ustawiania ostrości z niezwykłą precyzją i płynnością. Inżynierom udało się zredukować efekt "oddychania" obiektywu i przesunięcia ostrości podczas zmiany ogniskowej.

Ostrość w każdych warunkach

Obiektyw Nikkor Z 24-70mm f/4 S wykorzystuje system redukcji drgań dostępny w aparacie, co umożliwia fotografowanie bez użycia statywu nawet przy bardzo małej ilości światła. Wykorzystasz go także podczas nagrywania wideo, eliminując drgania rąk bez użycia dodatkowych akcesoriów. 

 Panuj nad wszystkim

Moletowany pierścień umożliwia płynną i intuicyjną obsługę. Poza wykorzystaniem go do manualnego ustawiania ostrości, możesz wykorzystać go także podczas pracy z trybem AF. W takiej sytuacji możesz przypisać do niego wartości ISO lub korzystać intuicyjnie z kompensacji ekspozycji. Manualne ustawianie ostrości reaguje na prędkość obrotu pierścieniem, co zwiększa precyzję ręcznego ostrzenia.

Bezgłośna praca pierścienia umożliwia regulację przysłony pozbawioną kliknięć. Funkcja ta pozwala na bezproblemowe wykorzystanie obiektywu w trakcie filmowania.

Uszczelnienia obejmujące każdą ruchomą cześć obiektywu sprawiają, że konstrukcja jest odporna na kurz i wilgoć , co pozwoli Ci na fotografowanie w każdych warunkach. Dodatkowo zastosowano powłokę fluorową, która chroni przed brudem, pyłem, kurzem i wodą, jednocześnie nie wpływając na jakość uzyskiwanego obrazu.

Specyfikacja

Liczba efektywnych pikseli:                         24,5 mln

Typ matrycy:                                                 CMOS

Rozmiar matrycy:                                          pełnoklatkowa (24x36 mm)

Stabilizacja:                                                  jest

Czas otwarcia migawki:                               30 s-1/8000 s w krokach co 1/2, 1/3 lub 1 EV, Bulb, X200

Pomiar światła:                                             TTL

Rozmiar LCD:                                                 3.2 cale

Typ LCD:                                                        uchylny, TFT

Rozdzielczość LCD:                                       1040 tys. piksele

Kąt widzenia LCD:                                         170 stopnie

Wizjer:                                                           LCD TF, 0.5-cala, ok. 3690 tys. punktów, w technologii OLED, automatyczne sterowanie jasnością, 11 poziomów jasności

Autofokus:                                                    Hybrydowy AF z detekcją fazową/kontrastu

Czułość ISO:                                                 100-51200 ISO

Balans bieli:                                                  Automatyczny (3 rodzaje) + automatyczny dla naturalnego światła, światło słoneczne, pochmurno, cień, światło żarowe, światło jarzeniowe (7 ustawień), lampa błyskowa, preset ręcznie ustawiony (pamięć 6 ustawień) ; wybór temp. barwowej

Lampa błyskowa:                                         sterowanie lampą w trybie i-TTL

Samowyzwalacz:                                          2, 5, 10, 20 s, od 1 do 9 ekspozycji z interwałem 0.5, 1, 2 lub 3 s

Zdjęcia seryjne:                                            do 4.5 kl./s

Filmowanie:                                                  4K UHD

Dźwięk:                                                         liniowy PCM, AAC

Format zapisu danych:                                 MOV, MP4, H.264/MPEG-4 AVC, JPG, NEF, TIFF

Pamięć:                                                         podwójny slot kart pamięci

Rozdzielczość obrazu:                                  6,016 x 4,016

Złącza:                                                          USB typu C, HDMI typu C, wejście mikrofonowe (jack 3.5 mm), wyjście słuchawkowe (jack 3.5 mm), wejście na wężyk spustowy (kompatybilność z wężykiem Nikon MC-DC2)

Bezprzewodowa praca zdalna:                     tak

Waga:                                                            680 g z akumulatorem i kartą pamięci

Wymiary:                                                       134,0 x 100,5 x 69,5 mm

Model akumulatora:                                     EN-EL15c

Gwarancja:                                                   24 miesiące

Zawartość zestawu:

 • aparat
 • obiektyw
 • pokrywka bagnetu korpusu BF-N1
 • gumowa muszla oczna DK-29
 • akumulator jonowo-litowy EN-EL15c z pokrywką styków
 • ładowarka MH-25a
 • pasek AN-DC19
 • ładowarka EH-7P
 • zatrzask kabla HDMI/USB
 • kabel USB UC-E24
 • pokrywka sanek mocujących BS-1

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dot. cookies. Możesz zmienić lub określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.