Strona głównaRegulamin
Kontakty
Stabilizator Zhiyun Crane 3S
Szybki podgląd
3 254,20 zł
Aparat cyfrowy Sony A9 III body Czarny (ILCE-9M3)
Szybki podgląd
31 887,26 zł
Aparat cyfrowy Nikon Z5 + obiektyw NIKKOR Z 24-200 F/4-6.3 VR
Szybki podgląd
8 449,93 zł
Aparat cyfrowy Olympus TOUGH TG-7 Czerwony
Szybki podgląd
2 573,78 zł
Aparat cyfrowy Olympus TOUGH TG-7 Czarny
Szybki podgląd
2 359,93 zł
Lustrzanka Canon EOS 6D Mark II body
Szybki podgląd
5 437,22 zł
Obiektyw Sony FE 70-200 mm f/4 G OSS II (SEL70200G2 ) + filtr UV
Szybki podgląd
8 456,25 zł 7 949,99 zł
Obiektyw Sony E 11mm f/1.8 (SEL11F18)
Szybki podgląd
2 570,70 zł
Aparat cyfrowy Canon EOS R7 Body
Szybki podgląd
5 928,99 zł
Aparat cyfrowy Canon EOS R3 Body + Sandisk 128GB
Szybki podgląd
21 806,98 zł
Kamera cyfrowa Sony ILME-FX30 Body z Uchwytem XLR
Szybki podgląd
11 573,69 zł 10 945,00 zł
Lustrzanka Nikon D780 + obiektyw 24-120mm F/4 VR + Karta Sandisk 64GB
Szybki podgląd
10 994,51 zł
Aparat cyfrowy FujiFilm X-H2S Body+ Sandisk 128GB
Szybki podgląd
11 050,71 zł 10 799,59 zł
Obiektyw Canon RF 50mm f/1.2 L USM+ filtr UV
Szybki podgląd
9 975,57 zł 9 599,99 zł
Obiektyw Nikon Nikkor Z 85mm f/1.2 S + filtr UV
Szybki podgląd
12 632,72 zł 11 898,79 zł
Obiektyw Nikon AF-S Nikkor 500mm f/5.6E PF ED VR + filtr UV
Szybki podgląd
15 098,39 zł

Regulamin

  Regulamin sklepu internetowego Sentine.pl

  Sklep Internetowy Sentine.pl dba o prawa konsumenta. Konsument nie może zrzec się praw przyznanych mu w Ustawie o Prawach Konsumenta. Postanowienia umów, które są mniej korzystne dla konsumenta niż postanowienia Ustawy o Prawach Konsumenta są uważane za nieważne, a w ich miejsce stosuje się przepisy Ustawy o Prawach Konsumenta. W przypadku ewentualnej niezgodności postanowień niniejszego Regulaminu z powyższymi przepisami, pierwszeństwo mają te przepisy i należy je stosować.

  Definicje i pojęcia

  1. Sklep - sklep Sentine.pl jest sklepem internetowym, prowadzony przez firmę Silktrade Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Lechickiej 1/17, wpisaną do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego zarejestrowanym w KRS z numerem 0001065366, NIP: 522-327-52-45, REGON:526755553, telefon: 794 664 888, poczta elektroniczna: sklep@sentine.pl.  
  2. Asortyment – wykaz wyrobów dostępnych w Sklepie Internetowym.
  3. Dzień roboczy - dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych. 
  1. Produkt – przedmiot dostępny w Sklepie Internetowym będący przedmiotem Umowy Sprzedaży  pomiędzy Klientem a Sprzedawcą.
  2. Klient - osoba prywatna korzystający ze Sklepu Internetowego w celu niezwiązanym z prowadzoną  działalnością zawodową lub gospodarczą, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, a w wypadkach przewidzianych przez przepisy obowiązujące także osoba fizyczna posiadająca ograniczoną zdolność do czynności prawnych; osoba prawna; lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, której ustawa przyznaje zdolność prawną, która zawarła lub zamierza zawrzeć Umowę Sprzedaży ze Sprzedawcą
  3. Użytkownik - osoba prawna lub fizyczna, która będąc zarejestrowana w danym serwisie posiada dostęp do Asortymentu Sklepu.
  4. Formularz Zamówienia – interaktywny formularz dostępny w Sklepie Internetowym umożliwiający złożenie Zamówienia, w szczególności poprzez dodanie Produktów do elektronicznego koszyka oraz określenie warunków Umowy Sprzedaży, w tym sposobu dostawy i płatności.
  5. Doradca – osoba pierwszego kontaktu tj. handlowiec lub sprzedawca udzielający informacji o towarze, jego dostępności itp.   
  6. Transakcja – umowa kupna sprzedaży Produktu zawarta pomiędzy Sklepem Internetowym Sentine.pl i Klientem za pośrednictwem Sklepu internetowego..
  7. Zamówienie - oświadczenie woli Klienta składane za pomocą Formularza Zamówienia i zmierzające bezpośrednio do zawarcia Umowy Kupna Sprzedaży Produktu ze Sprzedawcą.
  8. Regulamin – niniejszy regulamin Sklepu Internetowego.
  9. Kodeks Cywilny – ustawa  z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. 1964 nr 16, poz. 93 ze zmianami.).
  10. Ustawa o prawie konsumenta– ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dziennik Ustaw z 2014 poz. 827 ze wszystkimi późniejszymi zmianami ).
    

  Regulamin zakupów

  Postanowienia ogólne

  1.  Regulamin ma zastosowanie do umów sprzedaży zawartych w Sklepie Internetowym Sentine.pl.

  2. W regulaminie określone zostały zasady funkcjonowania sklepu Sentine.pl, prowadzenia przez sprzedawcę działalności handlowej za pośrednictwem sklepu Sentine.pl poprzez sprzedaż wyrobów fotograficznych, w tym sposobów składania przez klienta zamówień, zasady zawierania umów sprzedaży, zasady opłaty przez klientów zamówionych produktów fotograficznych, zasady dostarczania przesyłek, procedury zgłaszania reklamacji i rozpatrywania ich przez sprzedawcę jak również zasady odstępowania od umów zawieranych przez konsumenta, zarządzanie danymi klienta i inne.

  3. Umowy sprzedaży ze sprzedawcą mogą zawierać klienci:

     a) będący osobami prawnymi,

     b) będącymi osobami fizycznymi posiadającymi pełną zdolność do czynności  prawnych,

    c) będący jednostkami organizacyjnymi nieposiadającymi osobowości prawnej, lecz posiadającymi   zdolność prawną,

    d) będący osobami fizycznymi posiadającymi ograniczoną zdolność do czynności prawnych, jednak wyłącznie w zakresie w jakim te osoby mogą nabywać prawa i zaciągać zobowiązania zgodnie z odpowiednimi przepisami powszechnie obowiązującego prawa.

  4. Klient zobowiązuje się do niewykorzystywania sklepu Sentine.pl ani jakiejkolwiek jego części do wykonywania jakichkolwiek działań o charakterze niezgodnym z prawem, jak też do przesyłania jakichkolwiek treści o takim charakterze.

  5. Przeglądanie produktów fotograficznych wyświetlanych w sklepie Sentine.pl nie wymaga zakładania konta i logowania się do niego i jest dostępne zarówno dla klientów będących gośćmi jak i zarejestrowanymi użytkownikami.

  6. Zamawianie wyrobów fotograficznych dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

  7. Firma Silktrade Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż detaliczną  towarów drogą elektroniczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko i wyłącznie przez strony internetowe poprzez sklep Sentine.pl. 

  8.  Wszystkie produkty dostępne w sklepię internetowym są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. 

  9.  Wszystkie ceny podane na stronach internetowych Sentine.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany towar wystawiany jest paragon lub faktura VAT. Paragon i faktura VAT są przesyłane w formie elektronicznej na podany przez Klienta adres poczty elektronicznej lub na życzenie  w formie papierowej na wskazany adres Klienta.  

  10. W momencie potwierdzenia zamówienia przez Klienta w sklepie Sentine.pl lub przez pracownika Silktrade Sp.z o.o. podczas kontaktu z klientem, zostaje zawarta umowa sprzedaży, zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego, która wiąże obie strony. 

  11. Umowa, o której mowa w jest zawarta w języku polskim. Treścią umowy jest potwierdzone przez pracownika zamówienia oraz niniejszy Regulamin wraz z Zasadami Sprzedaży i Polityką Prywatności stanowiącymi jego część. W przypadku zastrzeżeń odnośnie obsługi lub wątpliwości związanych z umową, wszelkie informacje uzyskać można w firmie Silktrade Sp.z o.o. 

  12. Wszystkie transakcje zawierane są na podstawie przepisów kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. 

  13.  Zamówiony przez Klientów towar jest dostarczany przez wyspecjalizowane firmy transportowe, pocztowe oraz firmy kurierskie. W niektórych przypadkach istnieje możliwość odbioru osobistego produktów w Punktach Odbioru. Klient jest obciążany kosztami dostawy określonymi w Cenniku Dostawy wskazanym w Sentine.pl w zakładce  Koszty dostawy.

  14.  W sytuacji kiedy cena danego wyrobu jest określona przez sprzedawcę wraz z bezpłatną dostawą, Klient nie ponosi dodatkowych kosztów dostawy, chyba, że wskaże inną firmę przewozową lub kuriera. Przy wskazaniu adresu dostawy poza RP przesyłka jest dodatkowo płatna. 

  15. Publikowane w sklepie internetowym ceny zawierają 2% rabat gotówkowy tj. jest za zakupy opłacane gotówką, przelewem lub w systemie ratalnym. Przy płatnościach dokonywanych karta płatniczą przez internet lub poprzez system PayU rabat ten nie obowiązuje a cena przy takich płatnościach jest powiększana o 2% wartości towaru.

  16.  Istnieją możliwe następujące formy płatności: 

  a)  Przelew - forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego lub przelew w placówce banku. Po zarezerwowaniu zamówionego produktu, Klient otrzymuje w e-mailu numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Silktrade Sp.z o.o, zamówienie jest przekazywane do magazynu Silktrade Sp.z o.o w celu przygotowania wysyłki. 

  b) Przelew online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. – krajowej instytucji płatniczej, z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399 (mTransfer, MultiTransfer, Przelew24BZWBK, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank , Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 

  c) b) Przelew online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayPro S.A.( Przelewy 24)  – krajowej instytucji płatniczej, z siedzibą w Poznaniu, przy ul.60-198 Poznań, ul. ul. Pastelowej 8), wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP: 7792369887, numer REGON:301345068  (mTransfer, MultiTransfer, Przelew24BZWBK, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank , Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 

  d)  Karta płatnicza (Visa, Mastercard) - każda transakcja płatności kartą jest w sposób bezpieczny autoryzowana przez PayU S.A. (co może chwilę potrwać). Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. 

  e) Raty PayU - usługa Raty PayU jest oferowana przez Finanse Ratalne sp. z o.o. i dostępna u pośredników kredytowych Alior Raty sp. z o.o. oraz PayU S.A.,  wykonujących czynności faktyczne związane z zawarciem umowy pożyczki.

  f) Raty w systemie banku Santander - usługa za pośrednictwem firmy Santander. Szczegółowe informacje dostępne są w Silktrade Sp.z o.o.w zakładce Sprzedaż ratalna.

  g) Płatność gotówkowa przy odbiorze towaru dostarczonego na wskazany adres przez Klienta lub też w punkcie dostarczenia towaru. 

  Opcja zapłaty przelewem online jest dostępna w wybranych kategoriach produktowych. 

  Więcej informacji o terminach realizacji zamówienia można znaleźć na stronie Czas realizacji zamówienia.
  Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w Cenniku Transportu dostępnym w Sentine.pl w zakładce Koszty dostawy.

  17.  W przypadku niektórych rodzajów wyrobów dostępnych na stronie   Sentine.pl, firma może ograniczyć niektóre opcje płatności. 

  18. Przy każdym oferowanym Klientom towarze podany jest orientacyjny czas wysyłki zamówienia. Informacja ta określa ilość dni roboczych upływających od momentu potwierdzenia zamówienia do momentu przygotowania wyrobu do wysyłki. Przy zamówieniu zawierającym różne wyroby może to być najczęściej dłuższy czas zamówienia.  
  Jeżeli czas realizacji danego zamówienia lub określonego towaru okazałby się dłuższy niż podany, wówczas firma Silktrade sp. z o.o. kontaktuje się z Klientem, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić wolę realizacji zamówienia przez Klienta. 
  Termin otrzymania przesyłki to każdorazowo czas skompletowania zamówienia powiększony o czas dostawy. W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się dodatkowo o czas realizacji przelewu na rachunek bankowy wskazany przez Silktrade Sp.z o.o.W przypadku płatności ratalnej - także o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej, a w przypadku płatności kartą, o czas autoryzacji płatności.  

  19.  Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronach sklepu. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów na terenie Polski. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku gdy w polu „gwarancja” znajduje się informacja „serwis Silktrade Sp.z o.o”, produkt należy odesłać na adres magazynu Silktrade Sp.z o.o.podany przez pracownika Biura Obsługi Klienta. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt Silktrade Sp.z o.o.Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności produktu z umową.  Informacje na temat warunków gwarancji znajdują się w Silktrade Sp.z o.o.pod hasłem Gwarnacja. 

  20  Silktrade Sp.z o.o.odpowiada za niezgodność produktu z umową na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niestanowiącej sprzedaży konsumenckiej, wyłącza się przepisy zawarte w artykułach 556-576 Kodeksu Cywilnego. 

  21  W przypadku niezgodności produktu z umową, reklamowany towar wraz z pismem określającym rodzaj niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązań sprzedawcy, należy odesłać na koszt Silktrade Sp.z o.o., po wcześniejszym zgłoszenia do firmy. Informację o rodzaju o adresie wysyłki i rodzaju spedytora zostaną podane przez pracownika firmy. Sprzedawca nie ponosi względem klienta odpowiedzialności z tytułu rękojmi na podstawie art. 558 §1 Kodeksu Cywilnego. Nie ogranicza to w żaden sposób uprawnień z tytułu gwarancji.

  22. Klient ma prawo żądać doprowadzenia produktu nabytego w sklepie Sentine.pl, a niezgodnego z umową, do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę lub  wymianę na nowy jeżeli naprawa jest niemożliwa lub wiąże się z nadmiernymi kosztami. Jeżeli firma Silktrade Sp.z o.o. nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy. 

  23. Firma Silktrade Sp.z o.o.jest zobowiązany ustosunkować się do żądań Klienta w terminie 14 dni od momentu zgłoszenia niezgodności produktu z umową. Za dzień zgłoszenia reklamacji uznaje się dzień dostarczenia reklamowanego produktu do magazynu lub na inny wskazany adres firmy Silktrade Sp.z o.o. Jeżeli w ciągu 14 dni Silktrade Sp.z o.o. nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznało żądania za uzasadnione.

  24.
  Przy niemożności realizacji zamówienia i gdy dokonana została przedpłata przez Klienta na dane zamówienie, sklep zwraca przedpłatę w możliwie najkrótszym czasie nie przekraczającym 14 dni na wskazane konto Klienta lub w inny sposób wskazany przez klienta. Czas zwrotu może zależeć od sposobu działania firm pośredniczących.

  25. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi Silktrade Sp.z o.o Warunkiem zwolnienia kupującego z odpowiedzialności za zgubienie lub uszkodzenie nadanej przesyłki zwrotnej jest wpisanie na liście przewozowym, w polu „zadeklarowana wartość", ceny zakupu odsyłanego produktu. Kwota ta stanowi deklarację wartości ubezpieczenia. 

  26. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy. Z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i towary, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić. W przypadku chęci skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować pisemnie sklep Sentine.pl a zwracany towar należy odesłać po zgłoszeniu. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć informacje o sposobie zwrotu opaty za towar jeżeli taka była. Jeżeli czynność zostanie wykonana, zostanie wystawiona faktura korygująca a zwrot zapłaty zostanie dokonany na wskazane konto Klienta. 

  27. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z nich w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktów.

  28. Aby zachować 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby konsument wysłał jednoznaczne oświadczenie na adres firmy lub e-mail firmy z numerem zamówienia, datą odbioru przesyłki, rodzajem zwracanego towaru i numerem konta do zwrotu należności. Zwracany towar do sklepu nie może posiadać śladów użytkowania, uszkodzeń, zadrapań lub innych cech świadczących o użytkowaniu towaru. W przypadku widocznych znamion użytkowania towar może nie być przyjęty przez sprzedawcę.

  29. Klient ma prawo do zwrotu zużytego sprzętu zgodnie z ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Zwrot zużytego sprzętu może się odbyć tylko i wyłącznie w przypadku, gdy zakup nowego produktu dokonany zostanie w sklepie Sentine.pl i będzie obejmował produkt tego samego rodzaju. Chęć zwrotu zużytego produktu należy zgłosić drogą mailową na adres "Biura Obsługi Klienta" w okresie nie dłuższym niż jeden miesiąc od zakupu nowego urządzenia, ale nie krótszym niż 14 dni od jego zakupienia. Zwrot dokonywany jest po zweryfikowaniu przez Silktrade Sp.z o.o. dokonanych przez Klienta zakupów oraz nadaniu indywidualnego numeru takiego zwrotu, które nastąpi w okresie 5 dni roboczych od daty zgłoszenia. Klient wysyła zużyty sprzęt do magazynu Silktrade Sp.z o.o. na swój koszt.  

  30.  Przed potwierdzeniem odbioru przesyłki od firmy transportowej, poczty lub kuriera Klient powinien sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w czasie transportu. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan opakowania taśm i plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie wygląda na uszkodzone lub, gdy taśmy są zerwane, przesyłki nie należy przyjmować  i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. 

  31. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu Sentine.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu Sentine.pl, składa ofertę kupna określonego produktu na warunkach podanych w opisie produktu. 

  32. Administratorem bazy danych osobowych przekazywanych przez Klientów sklepu internetowego Sentine.pl w związku z zakupami jest Silktrade Sp.z o.o.Dane osobowe Klienta są przekazywane przez Klienta dobrowolnie. Dane osobowe są niezbędne do realizacji umów sprzedaży, co za tym idzie mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych produktów do Klienta oraz, w przypadku zakupów na raty, instytucjom kredytującym zakup. Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. 

  33.   Firma Silktrade Sp.z o.o. dodatkowo może przesłać za zgodą Klienta, ankiety lub inne wydawnictwa mające na celu badanie preferencji Klientów, lub dostarczanie im dodatkowych informacji o wyrobach, usługach. Klient w dowolnym czasie może zrezygnować z otrzymywania informacji lub ankiet. 

  34.  Dane osobowe Klientów, dokonujących płatności on-line za towary nabyte w Sentine.pl, są przekazywane spółce PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 182), wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399, krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, wpisana do rejestru krajowych instytucji płatniczych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem IP1/2012. Przekazanie dotyczy danych osobowych niezbędnych do zrealizowania płatności przez PayU S.A. oraz następuje: 

       a). w celu obsługi (zrealizowania) przez PayU S.A. płatności za nabyte w Sentine.pl  towary,

       b). niezwłocznie po wyborze przez Klienta w Sentine.pl sposobu dokonania płatności w formie płatności on-line.  

  35. Dane osobowe Klientów, dokonujących płatności on-line za towary nabyte w Sentine.pl, mogą być przekazywane spółce PayPro S.A. ( Przelewy 24) z siedzibą w Poznaniu (60-198 Poznań, ul. ul. Pastelowej 8), wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP: 7792369887, numer REGON:301345068 krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, wpisana do rejestru krajowych instytucji płatniczych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem UKNF IP24/2014. Przekazanie dotyczy danych osobowych niezbędnych do zrealizowania płatności przez PayU S.A. oraz następuje: 

       a). w celu obsługi (zrealizowania) przez PayPro S.A. płatności za nabyte w Sentine.pl  towary,

       b). niezwłocznie po wyborze przez Klienta w Sentine.pl sposobu dokonania płatności w formie płatności on-line.  

  36. W przypadku sporu klient ma prawo zwrócić się do Rzecznika Praw Konsumenta, Sądu Polubownego lub sądów powszechnych. 

  37. Dla prawidłowego korzystania ze strony internetowej www.Sentine.pl w tym do składania zamówień za pośrednictwem danej strony niezbędny jest komputer wyposażony w system operacyjny Windows XP, 7, 8, 10 lub nowszy oraz przeglądarkę internetową Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera w wersji z roku co najmniej 2015 lub nowsza wraz z włączoną opcją akceptacji plików cookies (tzw. pliki ciasteczka).

   38. Zgodnie z art. 2. pkt. 5. ustawy z 23.08.2007 o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym przez kodeks dobrych praktyk rozumie się̨ zbiór zasad postępowania, a w szczególności norm etycznych i zawodowych, przedsiębiorców, którzy zobowiązali się̨ do ich przestrzegania w odniesieniu do jednej lub większej liczby praktyk rynkowych. Klient może zapoznać́ się̨ z nim w Internetowym Systemie Aktów Prawnych.

  39. Treść́ niniejszego regulaminu sklepu internetowego stanowi cześć́ umowy zawieranej miedzy sklepem a Klientem i jest wiążąca dla obu stron od chwili uzgodnienia terminu realizacji zamówienia.

   

  Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dot. cookies. Możesz zmienić lub określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.