Strona głównaAparaty bezlusterkoweAparat cyfrowy FujiFilm GFX 50S II + Fujinon GF 35-70mm f4.5-5.6 R
Kontakty
Stabilizator Zhiyun Crane 3S
Szybki podgląd
3 254,20 zł
Aparat cyfrowy Sony A9 III body Czarny (ILCE-9M3)
Szybki podgląd
31 887,26 zł
Aparat cyfrowy Nikon Z5 + obiektyw NIKKOR Z 24-200 F/4-6.3 VR
Szybki podgląd
8 449,93 zł
Aparat cyfrowy Olympus TOUGH TG-7 Czerwony
Szybki podgląd
2 573,78 zł
Aparat cyfrowy Olympus TOUGH TG-7 Czarny
Szybki podgląd
2 359,93 zł
Lustrzanka Canon EOS 6D Mark II body
Szybki podgląd
5 437,22 zł
Obiektyw Sony FE 70-200 mm f/4 G OSS II (SEL70200G2 ) + filtr UV
Szybki podgląd
8 456,25 zł 7 949,99 zł
Obiektyw Sony E 11mm f/1.8 (SEL11F18)
Szybki podgląd
2 570,70 zł
Aparat cyfrowy Canon EOS R7 Body
Szybki podgląd
5 928,99 zł
Aparat cyfrowy Canon EOS R3 Body + Sandisk 128GB
Szybki podgląd
21 806,98 zł
Obiektyw Canon RF 24-70mm f/2.8 L IS USM + filtr UV
Szybki podgląd
10 132,05 zł 9 899,99 zł
Lustrzanka Nikon D780 + obiektyw 24-120mm F/4 VR + Karta Sandisk 64GB
Szybki podgląd
10 994,51 zł
Obiektyw Sony FE 85mm f/1.4 GM (SEL85F14GM) + Filtr UV
Szybki podgląd
6 656,76 zł
Obiektyw Nikon Nikkor Z 85mm f/1.2 S + filtr UV
Szybki podgląd
12 632,72 zł 11 898,79 zł
Kamera Sony PXW-FX9 6K 60 FPS Body + torba Manfrotto
Szybki podgląd
50 646,85 zł 48 699,98 zł
Aparat cyfrowy FujiFilm X-H2S Body+ Sandisk 128GB
Szybki podgląd
11 050,71 zł 10 799,59 zł

Aparat cyfrowy FujiFilm GFX 50S II + Fujinon GF 35-70mm f4.5-5.6 R

19 428,22 zł
Kod: SNT01AP61031
EAN: 074101204810
Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (1 sztuka)
Waga:0.40 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:

APARAT  FUJIFILM GFX 50S II

W korpusie GFX50S II zastosowano 51,4 megapikselową matrycę średniego formatu o niewiarygodnej rozdzielczości obrazu, potrafiącą zarejestrować każdy szczegół na powierzchni całego kadru. Światło rejestrowane jest przez piksele rozmieszczone na powierzchni 1,7 razy większej w porównaniu z matrycą pełnoklatkową, co pozwala uzyskać szeroki zakres dynamiczny i wysoki współczynnik sygnału do szumu. Powstałe zdjęcie odwzorowuje głęboką tonalność i fakturę w zakresie od cieni do świateł, zapewnia też wysoką przejrzystość obrazu z minimalnym poziomem szumu, nawet gdy zostało zrobione w słabych warunkach oświetleniowych.

Średni format nie tylko w studiu - zwiększona mobilność i lepszy AF

Aparat został innowacyjnie zaprojektowany z myślą o zwiększonej przenośności i ergonomii, tak by użytkownicy mogli wykorzystać oferowaną przez GFX50S II wyjątkową jakość obrazu w wielu dziedzinach fotografii i w różnych warunkach zdjęciowych. Nowy model wykorzystuje synergię superszybkiego silnika przetwarzania obrazu "X-Processor 4", najnowszego algorytmu odpowiedzialnego za przetwarzanie oraz układu autofokusa ze zwiększoną częstotliwością odświeżania, co gwarantuje, że użytkownik będzie mógł wykorzystać każdą szansę na dobre ujęcie. 

Mimo imponującego zestawu dostępnych kluczowych funkcji i oprzyrządowania, korpus aparatu charakteryzuje się kompaktową konstrukcją o wadze około 900 g. Użytkownik może cieszyć się wyjątkową jakością obrazu i znakomitą poręcznością, którą zapewniają rozmiary porównywalne do aparatów pełnoklatkowych. 

Stabilizacja aż 6,5 stopnia - fotografuj z ręki i w ruchu oraz przy słabym świetle

Fujifilm GFX 50S II wyposażono w mechanizm pięcioosiowej stabilizacji obrazu w korpusie (IBIS), zapewniający kompensację drgań na poziomie aż 6,5 stopnia, co jest najwyższym wskaźnikiem w historii serii GFX. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu wysokowydajnego czujnika żyroskopowego i akcelerometru potrafiącego z dużą precyzją wykrywać ruch. Czujnik żyroskopowy został skonstruowany w taki sposób, by zwiększyć dokładność detekcji ruchu i uzyskać jeszcze skuteczniejszą stabilizację obrazu. Kompensuje on drgania aparatu podczas fotografowania z ręki i minimalizuje rozmycie ruchu w słabym oświetleniu lub przy fotografowaniu na zewnątrz, w sytuacjach, gdy nie można zamocować aparatu na statywie.

Aparat cyfrowy FujiFilm GFX 50S II - Zapytaj o rabat!

Zdjęcia o niesamowitej rozdzielczości

GFX50S II został wyposażony w matrycę światłoczułą średniego formatu o rozdzielczości 51,4 MP, która w połączeniu z obiektywem GF rejestruje zdjęcia o niesamowitej rozdzielczości.

Specjalistyczna konstrukcja wykorzystuje rozmieszczone na powierzchni mniejsze mikrosoczewki przechwytujące światło, pozwalające uzyskać większe odstępy między sąsiadującymi pikselami, zwiększając w ten sposób rozdzielczość świetlną każdego piksela, co przekłada się na ostrzejszy obraz.

Większa powierzchnia poszczególnych pikseli rejestrujących padające światło skutkuje doskonałą czułością ISO, zakresem dynamicznym i tonalnością, ulepszoną kontrolą przycięć w światłach i cieniach (kontrola prześwietleń i niedoświetleń), pozwala jednocześnie na wierne oddanie faktury, detali, a nawet atmosfery fotografowanej sceny w precyzyjnie reprodukowanych szczegółach.

Zdolność średnioformatowej matrycy do tworzenia bardzo płytkiej głębi ostrości pozwala na uzyskanie pięknie rozmytego tła, co pozwala wyodrębnić temat zdjęcia i skierować uwagę widza dokładnie tam, gdzie zamierzył to sobie fotograf.

Różnorodne symulacje filmu fotograficznego

GFX50S II oferuje do wyboru aż 19 trybów symulacji filmu, w tym symulację “Nostalgic Neg.," opracowaną specjalnie z okazji premiery aparatu GFX100S, charakteryzującą się wysokim nasyceniem kolorów i miękką tonacją. Predefiniowane ustawienia symulacji filmu zaprojektowane dla różnych typów obiektów i scen można przetestować przed wykonaniem zdjęcia, sprawdzając ich wpływ na ostateczny obraz w trybie podglądu na żywo.

Profesjonalna jakość wykonania

Uchwyt aparatu został ukształtowany tak, że aparat bardzo wygodnie leży w ręce, zapewniając komfort poprzez znaczne ograniczenie naprężeń mięśni dłoni i przedramienia, gdy użytkownik korzysta na przykład z dużego teleobiektywu.

Korpus aparatu GFX 50S II wykonano ze sztywnego stopu magnezu. Obudowa wokół gniazda mocowania obiektywu, szczególnie narażonego na większe obciążenia, została pogrubiona, co sprawiło, że korpus aparatu jest bardzo wytrzymały.

GFX50S II został uszczelniony w 60 miejscach dla zapewnienia odporności na pył i wilgoć oraz możliwości pracy w niskich temperaturach, do -10℃. Wyjątkowa poręczność aparatu w połączeniu z solidną konstrukcją pozwala z niego korzystać we wszystkich warunkach i tym samym rozszerzyć granice świata fotografii ultrawysokiej rozdzielczości.

Aparat cyfrowy FujiFilm GFX 50S II - Zapytaj o rabat!
twa obsługa zapewniająca wygodę fotografowania 

Na górnym panelu zamontowano pokrętło trybu pracy, typowe dla wielu modeli aparatów cyfrowych, dzięki czemu użytkownik może obsługiwać aparat w znany sobie sposób. Pokrętło posiada sześć programowanych pozycji C1-C6, do których użytkownik może przypisać wybrane funkcje i szybko je uruchamiać podczas fotografowania. Poprawia to znacznie wygodę pracy z aparatem.

Na górnym panelu znalazł się dogodnie umiejscowiony wybierak, który pozwala na natychmiastowe przełączanie między trybami robienia zdjęć i rejestracji wideo.

Zastosowanie dźwigni ostrości o spłaszczonym kształcie redukuje dyskomfort fizyczny nawet po długim czasie użytkowania. Dźwignia ostrości reaguje ze zwiększoną czułością podczas przesuwania punktu ostrości, co pozwala użytkownikowi szybko uzyskać ostrość na wybranej pozycji w kadrze. 

Pomocniczy ekran LCD na górnym panelu

Górny panel wyposażony został również w czytelny, 1,8-calowy pomocniczy ekran LCD, wyświetlający kluczowe ustawienia EXIF, takie jak prędkość migawki, przysłona, czułość ISO i wartość ekspozycji. Dodatkowe informacje wyświetlane na ekranie pomocniczym zawierają liczbę pozostałych klatek i długość możliwego do zarejestrowania materiału wideo. Dla zwiększenia wygody korzystania z aparatu wyświetlacz dodatkowy może być dostosowany do potrzeb użytkownika 

3.2-calowy wyświetlacz LCD

Na tylnej ściance aparatu znajduje się główny 3,2-calowy wyświetlacz LCD z 100% pokryciem pola widzenia. Może być odchylany w trzech kierunkach, co umożliwia fotografowanie pod wysokimi i niskimi kątami, kiedy to korzystanie z wizjera elektronicznego (EVF) jest utrudnione.

Aparat cyfrowy FujiFilm GFX 50S II - Zapytaj o rabat!

Pixel Shift Multi-Shot - 200 MP z przesunięciem matrycy bez przekłamań kolorystycznych - to możliwe!

GFX50S II wyposażono w funkcję Pixel Shift Multi-Shot (możliwość wykonania serii zdjęć z przesunięciem matrycy światłoczułej), która pozwala na uzyskiwanie obrazów o rozdzielczości 200 MP, które pozbawione są przekłamań kolorystycznych. Zdolność aparatu do reprodukowania kolorów fotografowanego obiektu, jego faktury, a nawet atmosfery z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów czyni z niego niezastąpione narzędzie do archiwizacji. Dużych rozmiarów dzieła artystyczne, artefakty historyczne, które dotychczas trudno było szczegółowo sfotografować z powodu ich rozmiarów, mogą być teraz uchwycone z precyzyjnym oddaniem szczegółów i wyrazistością w całym kadrze.

Funkcja “Pixel Shift Multi-Shot" wykorzystuje układ IBIS (optycznej stabilizacji w korpusie) do przesuwania matrycy światłoczułej w odstępach co 0,5 piksela, by sukcesywnie zarejestrować 16 obrazów w formacie RAW i za pomocą oprogramowania "Pixel Shift Combiner" połączyć je w jeden plik RAW formatu Digital Negative (DNG), tworząc obraz o ultrawysokiej rozdzielczości 200 megapikseli. Wysoka liczba pikseli zapewnia niesamowity poziom tonalności, niemal trójwymiarową głębię i wyrazistość na całej powierzchni uchwyconego kadru.

Matryca jest przesuwana z najwyższą precyzją dla zapewnienia, że każdy piksel zarejestruje dane obrazu dla kolorów czerwonego, zielonego i niebieskiego, zupełnie eliminując przekłamania kolorów i rejestrując dokładne informacje kolorystyczne obiektu. 

Funkcje tę można również skonfigurować tak, by uzyskać łatwiejsze do przetwarzania i wolne od przekłamań kolorystycznych obrazy o rozdzielczości 51,4 MP. 

OBIEKTYW FUJINON GF 35-70 MM F/4.5-5.6 WR

Fujinon GF 35-70 waży zaledwie 390 g, oferując przy tym doskonałą jakość optyczną w całym zakresie ogniskowych. Wyjątkowo poręczna konstrukcja obiektywu powiększy wachlarz zastosowań dla aparatów systemu GFX, wyposażonych w matrycę światłoczułą średniego formatu.

Lekki, do fotografowania z ręki

Obiektyw Fujinon GF 35-70 nie będzie ciążył użytkownikowi i sprawdzi się świetnie przy fotografowaniu z ręki podczas codziennych spacerów. Wysuwany tubus mierzy 73,9 mm, co dodatkowo zwiększa jego poręczność i sprawia, że doskonale nadaje się do tego, by zabierać go ze sobą w podróż.

Szybki i cichy AF

Lekkie i kompaktowe soczewki ogniskujące napędzane są silnikiem krokowym, zapewniającym ciche, szybkie i wysoce precyzyjne działanie układu autofokusa, co pozwala na błyskawiczne ustawienie ostrości na fotografowanym obiekcie i eliminuje ryzyko utraty okazji na uchwycenie dobrego kadru.

Wszechstronność ujęć

GF 35-70 mm oferuje minimalną odległość ostrzenia 35 cm w całym zakresie ogniskowych, umożliwiając zbliżenia obiektów znajdujących się w odległości około 25 cm od przedniej soczewki obiektywu. Dzięki tym cechom zoom ten można stosować w wielu zróżnicowanych warunkach z zachowaniem preferowanego kąta widzenia, od tradycyjnych zdjęć przy stole, przez portrety, po fotografię krajobrazową.

Uszczelniona konstrukcja

Solidna konstrukcja obiektywu została uszczelniona w celu zwiększenia jej odporności na pył i wilgoć, umożliwia też pracę w temperaturach sięgających -10℃, dzięki czemu użytkownik może spokojnie fotografować w każdych warunkach pogodowych, bez obawy przed deszczem.

Specyfikacja

Liczba efektywnych pikseli:                                    51.4 Mpix

Rozdzielczość obrazu:                                             8256 x 6192 px (4:3)

Rozdzielczość:                                                         51 mln

Typ matrycy:                                                            CMOS

Rozmiar matrycy:                                                    średnioformatowa 43.8x32.9 mm

Format zapisu danych:                                           JPEG (EXIF 2.32, DPOF, DCF), RAW 14-bit, RAW+JPEG, TIFF 8-bit , MOV (MPEG-4 AVC / H.264), audio Linear PCM

Bezprzewodowa praca zdalna:                               tak

WiFi:                                                                        Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n

Stabilizacja:                                                             brak

Uszczelnienia:                                                         tak

Konstrukcja korpusu:                                             uszczelniona, magnezowa

Model akumulatora:                                                NP-W235

Czas otwarcia migawki:                                          60 min. - 1/4000 sek., Bulb (do 60 min.)

Rozmiar LCD:                                                          3.2 cale

Typ LCD:                                                                  odchylany, dotykowy, proporcje obrazu 4:3, około 2.360.000 punktów, ok. 100% pokrycia pola kadru

Wizjer:                                                                    Elektroniczny, odłączany, kolorowy, OLED, 0.5-calowy, rozdzielczość 3.690.000 punktów, pokrycie 100% kadru, punkt oczny 23 mm, powiększenie 0.77x, korekcja dioptrii od -4 do +2, kąty widzenia: 38 stopni (diagonalnie), 30 stopni (horyzontalnie), wbudowany czujnik zbliżenia oka

Autofokus:                                                               detekcja kontrastu

Czułość ISO:                                                            Auto, 100-12800 ISO 50, 25600, 51200, 102400 ISO (tryby rozszerzone)

Balans bieli:                                                             Auto, własne, ustawienia temperatury barwowej, dzień, cień, światło fluorescencyjne (3 ustawienia), światło żarowe, podwodne

Lampa błyskowa:                                                     TTL, hot shoe

Samowyzwalacz:                                                      10 lub 2 s

Zdjęcia seryjne:                                                        3 kl./s

Filmowanie:                                                              Full HD (1920×1080) - 29.97/25/24/23.98 kl/s, 50Mbps, do 120min.

Wymiary:                                                                   104,2 x 87,2 x 150,0 mm

Gwarancja:                                                                24 miesiące

Zawartość zestawu:

  • aparat
  • obiektyw
  • dekielki

 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Liczba efektywnych pikseli:                                    51.4 Mpix

Rozdzielczość obrazu:                                             8256 x 6192 px (4:3)

Rozdzielczość:                                                         51 mln

Typ matrycy:                                                            CMOS

Rozmiar matrycy:                                                    średnioformatowa 43.8x32.9 mm

Format zapisu danych:                                           JPEG (EXIF 2.32, DPOF, DCF), RAW 14-bit, RAW+JPEG, TIFF 8-bit , MOV (MPEG-4 AVC / H.264), audio Linear PCM

Bezprzewodowa praca zdalna:                               tak

WiFi:                                                                        Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n

Stabilizacja:                                                             brak

Uszczelnienia:                                                         tak

Konstrukcja korpusu:                                             uszczelniona, magnezowa

Model akumulatora:                                                NP-W235

Czas otwarcia migawki:                                          60 min. - 1/4000 sek., Bulb (do 60 min.)

Rozmiar LCD:                                                          3.2 cale

Typ LCD:                                                                  odchylany, dotykowy, proporcje obrazu 4:3, około 2.360.000 punktów, ok. 100% pokrycia pola kadru

Wizjer:                                                                    Elektroniczny, odłączany, kolorowy, OLED, 0.5-calowy, rozdzielczość 3.690.000 punktów, pokrycie 100% kadru, punkt oczny 23 mm, powiększenie 0.77x, korekcja dioptrii od -4 do +2, kąty widzenia: 38 stopni (diagonalnie), 30 stopni (horyzontalnie), wbudowany czujnik zbliżenia oka

Autofokus:                                                               detekcja kontrastu

Czułość ISO:                                                            Auto, 100-12800 ISO 50, 25600, 51200, 102400 ISO (tryby rozszerzone)

Balans bieli:                                                             Auto, własne, ustawienia temperatury barwowej, dzień, cień, światło fluorescencyjne (3 ustawienia), światło żarowe, podwodne

Lampa błyskowa:                                                     TTL, hot shoe

Samowyzwalacz:                                                      10 lub 2 s

Zdjęcia seryjne:                                                        3 kl./s

Filmowanie:                                                              Full HD (1920×1080) - 29.97/25/24/23.98 kl/s, 50Mbps, do 120min.

Wymiary:                                                                   104,2 x 87,2 x 150,0 mm

Gwarancja:                                                                24 miesiące

Zawartość zestawu:

  • aparat
  • obiektyw
  • dekielki

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dot. cookies. Możesz zmienić lub określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.